Konzultace na míru

Individuální konzultace

Pokud se nemůžete nebo nechcete zúčastnit skupinového kurzu, mohu vám poskytnout individuální konzultace na stejná a související témata. Navíc lze využít možnosti coachingu kreativity, metody Umělcova cesta nebo vedení v procesu osobní transformace. S tím se přirozeně pojí otázky duchovního rozvoje, který často vyžaduje individuální přístup.

Konzultace pro týmy a organizace

Pro firmy a organizace mohu připravit specifická školení nebo konzultace pro týmy. Samozřejmě není problém také zorganizovat některý z mých kurzů přímo ve vaší firmě. Může jít o flexibilní spolupráci od jednoduché přednášky nebo praktického workshopu po vymýšlení nápadů společně s vaším týmem, ale i přímé zapojení do tvůrčího procesu.

Mentoring a Mastermind

Kromě konzultací pracuji také s konceptem mentoringu, zejména pro mladé nebo začínající umělce. Cílem je „vzít si mentorovaného na nějakou dobu pod křídlo“ a poskytnout mu podporu a nastartování správným směrem. Někdy pomůže zpětná vazba, jindy doporučení určité knihy nebo zdroje, kontakty na odborníky, apod. Další možností je sestavení podpůrné mastermindové skupiny pod mým vedením, která pak ale už může fungovat sama.