Studio Subjektiv

O organizaci

Studio Subjektiv je nezisková organizace sídlící v Hale 40 v Pražské tržnici v Holešovicích. Hlavním posláním organizace je především tvorba audiovizuálních děl se zaměřením na podcasty, rozhovory, dokumentaristiku, online kurzy, instruktážní videa, Youtubové kanály apod. Tato díla tvoří vysoce profesionální tým s dlouholetými zkušenostmi. Kromě komerčních výstupů pro mediální společnosti a firmy (z výdělků je hrazen provoz organizace) je cílem tvořit i díla, která by za normálních podmínek nespatřila světlo světa. Zejména se jedná o projekty s menšinovým zaměřením, pilotní díly připravovaných pořadů, projekty začínajících tvůrců apod. Vzdělávání, podpora kreativity a osobního rozvoje je proto nedílnou součástí poslání organizace.

O Hale 40

Pokud jste dosud chodili do Pražské tržnice jen nakupovat, Hala 40 pro vás může být překvapením. Prostor H40 spravuje organizace OSE Czech Republic z. s. a propojuje zde technologie, vzdělávání, umění a byznys. Je komunitním centrem, kreativním akcelerátorem a prostorem pro eventy a produkci. Od montessori dílen, přes 3D tisk a virtuální realitu, až po umělecký ateliér.  Umístění Studia Subjektiv právě sem tedy má svůj smysl.

Další informace:

  • Oficiální stránky H40
  • Zde najdete zajímavý rozhovor se Samuelem Kašparem, ředitelem Haly 40
  • Velmi zajímavá je architektura samotného objektu: jedná se o krásně zrekonstruovanou památkovou budovu bývalé chladírny – více o tomto na archiwebu

Kurzy ve Studiu Subjektiv

Ve Studiu Subjektiv pořádáme kurzy zaměřené na osobní rozvoj a kreativitu. Studio je ve 3. patře budovy a před začátkem kurzu si vás přijdeme vyzvednout dolů ke dvěřím. Prosím, snažte se dorazit včas, abychom mohli jet najednou ve skupině. Učebna je ve druhém patře studia s přístupem po točitém schodišti a tak bohužel není bezbariérová. Jedná se o tvůrčí prostor, takže prosíme o opatrnost, pokud se budete pohybovat kolem technického vybavení.