Cesta kreativity

Coachingový balíček sezení v hodnotě 17.700 Kč – za 15.000 Kč

Individuální podpora na cestě při oblokování kreativního potenciálu. Využijeme kombinaci domácí samostatné práce podle knihy Julie Cameron Umělcova cesta a metodiky Mechanika kreativity, která pomáhá s diagnostikou problémů a definicí osobních přístupů ke kreativitě. Umělcovu cestu jsem vyučovala ve kurzech a vím, jak důležité je mít podporu skupiny. Tady ji nahrazuje pravidelný osobní coaching, ale nic nenahradí vaší poctivou denní práci doma.

Časový rozvrh

U tohoto programu je potřeba co nejvíc udržet kontinuitu pravidelných sezení. Takto proces vychází na 14 týdnů.

Osobní konzultace nebo online

Setkávat se můžeme v pohodlí a soukromí mého studia Praze ve Vršovicích nebo online na Zoomu. První sezení preferuji osobně, ale pokud to jinak nejde, zvládneme to online.

Balíček konzultací zahrnuje

  • 1x Diagnostické sezení na začátek a úvod do tématu odblokování kreativity (po tomto sezení si naplánujte dost času, protože úvod knihy je poměrně rozsáhlý)
  • 11x Coachingové sezení přednáškového typu s probráním předem daného okruhu témat podle kapitol knihy Umělcova cesta – jsou týdenní, takže ideálně vždy na přelomu týdne
  • 1x Hardcore sezení místo školícího – cca v půlce procesu – k probrání témat, která se objevila se díky předchozí práci – podpora v tomto bodě bývá kritická
  • 1x Hardcore sezení na konci procesu ke shrnutí – v tomto bodě je potřeba udělat jasnou strategii na příští období, aby se efekt procesu ukotvil

2 za cenu 1 – Přiberte si parťáka

U takto dlouhého programu jde hodně o motivaci a výdrž. Nabízím možnost přizvat si za stejnou cenu „zodpovědnostního kámoše“ (v AJ accountability buddy), který půjde cestu s vámi a můžete se vzájemně podporovat. Je to stejné, jako když si koupíte předplatné do posilovny s kamarádkou, aby vás někdo „nutil“ tam chodit. Je to berlička, ale může to výrazně pomoci. Obecně by to něměl být partner nebo rodinný příslušník (vztahy bývají nejednou zdrojem problému) a měl by to být někdo nadšený pro věc a otevřený změnám. Důležité je, abyste si dokázali jasně domluvit pravidelný rytmus sezení.

Materiály

  • Kniha: Julia Cameron – Umělcova cesta není v ceně kurzu, protože většina klientů, kteří ke mně přichází, už ji mají (jenom neměli motivaci na ní samostatně pracovat). Knihu lze koupit ve většině knihkupectví nebo ve vašem oblíbeném online obchodě, obvykle kolem 200 Kč.
  • Mechanika kreativity – originální tištěné materiály jsou součástí ceny.

Projděte si, prosím, obecné propozice konzultací

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327