Duchovní pragmatik

Balíček sezení (nejen) pro muže v hodnotě 6.900 Kč – za 5.500 Kč

Na otázku o duchovním rozvoji muži nejčastěji odpovídají „zajímá mne to, ale jsem spíš pragmatik.“ Zcela chápu. Na mé kurzy chodí neobvykle vysoké procento mužů a možná vás potěší, že já jsem pragmatik i po 30 letech na duchovní cestě. Je totiž rozdíl mezi pragmatikem a skeptikem. Skeptik tráví čas dokazováním, že něco „není.“ Pragmatik se ptá „Co je z toho pro mne užitečné?“ A to je celý klíč úspěchu.

V této sérii sezení se podíváme na témata, která nejsou „racionálně orientovaným“ blízká – emoce, intuice, vnímání sebe sama, naladění se na vnitřní vedení, empatie atd. To všechno jsou velice praktické a zatraceně reálné věci, které vám umožnují žít spokojeně, smysluplně a naplno. Jejich ignorování bývá příčinou velkých osobních problémů, které nejdou řesit intelektuálně. Musí se natrénovat, přeučit, otevřít, zakusit, odbrečet, odžít – jen ne okecat a rozhodně ne „promyslet.“

Nebudu vás o ničem přesvědčovat. Nebudu nic „dokazovat,“ budu ukazovat – zrcadlo ve kterém se uvidíte z nového úhlu. Jak to aplikujete do denního života je na vás. Máte přece svobodnou vůli! Naučte se jí doopravdy používat.

Časový rozvrh

Ideální časové rozpětí je cca kolem 6-8 týdnů.

Osobní konzultace nebo online

Setkávat se můžeme v pohodlí a soukromí mého studia Praze ve Vršovicích nebo online na Zoomu. První sezení preferuji osobně, ale pokud to jinak nejde, zvládneme to online.

Balíček sezení zahrnuje

  • 1x Diagnostické sezení na začátek (u vracejících se klientů můžeme jít rovnou do hloubky)
  • 2x Check-in, obvykle po telefonu nebo zoomu, kde doladíme vzniklé otázky a praktické úkoly
  • 2x Hardcore sezení na specifické téma, které se objevilo se díky předchozí práci
  • 1x Check-in, závěrečná kontrola, jak to jde, zadání doporučení a úkolů pro další domácí práci

Projděte si, prosím, obecné propozice konzultací

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327