Maják

Balíček sezení duchovního růstu a rozvoje v hodnotě 9.900 Kč – za 8.000 Kč

Intenzivní sebepoznávací proces pro ty, kteří tápou na své duchovní cestě nebo potřebují průvodce duchovním probuzením. Změny světonázoru jsou velice problematickým tématem, se kterým si často neví rady ani psychologové. Lidem se nejednou „rozpadne celý svět“ a čím víc se chytají stébel a snaží se ho udržet, tím náročnější a delší je celý proces. Společně se můžeme podívat na duchovní témata otevřeně, nedogmaticky a vlastně dost pragmaticky.

Tento balíček jsem nazvala Maják nejen proto, že vám mohu posvítit na cestu v uprostřed temné bouře, ale proto, že majáky nejsou cílem lodí – jen říkají, kde je pevnina. Ta cesta je i nadále vaše a přístav si také musíte zvolit svůj.

Časový rozvrh

Při rozložení jednoho sezení týdně program vychází na 10 týdnů. Každý má odlišnou hloubku znalostí v různých oblastech duchovního vývoje, takže pokud nám některá témata půjdou snadno, může to jít i rychleji. Obecně ale doporučuji dát si dost času na absorbování informací a jejich aplikaci v denním životě.

Osobní konzultace nebo online

Setkávat se můžeme v pohodlí a soukromí mého studia Praze ve Vršovicích nebo online na Zoomu. První sezení preferuji osobně, ale pokud to jinak nejde, zvládneme to online.

Balíček konzultací zahrnuje

  • 1x Diagnostické sezení na začátek a úvod do tématu duchovního rozvoje
  • 5x Školící sezení pro orientaci v základních tématech duchovní cesty (aby se na nic nezapomnělo)
  • 1x Hardcore sezení na témata, která se objevila se díky předchozí práci
  • 3x Check-in, kontrola, jak to jde, zadání doporučení a úkolů pro další domácí práci

Projděte si, prosím, obecné propozice konzultací

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327