Kreativní ořezávátko

Tvůrčí diagnostický balíček sezení v hodnotě 3.900 Kč – za 3.000 Kč

Tato série sezení je první pomocí, pokud se cítíte zablokovaní a nevíte kudy kam. Mojí specialitou je téma odblokování kreativity, kterým se zabývám od roku 1996 – nejdřív sama na sobě, následně neformálně pomáháním přátelům, ale brzy i jako facilitátorka kurzů Umělcova cesta. Postupem času jsem vyvinula vlastní metodiku zvanou Mechanika kreativity, kterou i učím v kurzech. „To zvládneš! Nejsi přece žádné ořezávátko!“ říkávala mi moje starší sestra, když jsem se jako malá bála. A dnes to říkám klientům.

Kreativní bloky

Tvůrčí bloky nás provází po celou dobu kreativní kariéry nebo aktivity. Nejdřív se lidé bojí začít, pak řeší „jak na to“ a jak zvládat prokrastinaci, kritiku okolí a další problémy. Když už něco vyprodukují, tak řeší, zda a jak to poslat do světa nebo za kolik to prodávat. A když už zvládli marketing a prodej, musí také unést tlak trhu, který dost možná donekonečna říká, že chce „víc téhož,“ a stane se to rutinou. Někdo se musí potýkat s nástrahami velkých úspěchů a slávy. Další řeší, jak své znalosti na konci kariéry začít předávat. A kolik hvěz umí elegantně zestárnout a ví, kdy přestat?

Ten váš problém je někde na tomto spektru, patrně jako součást dobře namixovaného koktejlu včetně nízkého sebevědomí a spálených prstů z minula. Je jedno, jestli obor vaší činnosti je umění, podnikání, řemesla, hobby nebo i kreativní aspekty vědy. Ty problémy jsou kupodivu vždy podobné. Společně tedy odloupeme vrstvy těchto problémů a naostříme vaše interní kreativní pastelky k akci.

Časový rozvrh

Pokud jste akční, můžeme si sezení naplánovat v intenzivní sekvenci, ale běžné by bylo rozložit si je na 5-6 týdnů. Velká úleva ale obvykle přichází hned po první diagnostice.

Osobní konzultace nebo online

Setkávat se můžeme v pohodlí a soukromí mého studia Praze ve Vršovicích nebo online na Zoomu. První sezení preferuji osobně, ale pokud to jinak nejde, zvládneme to online.

Balíček konzultací zahrnuje

  • 1x Diagnostické sezení na začátek (u vracejících se klientů můžeme jít rovnou víc do hloubky)
  • 1x Kick-start sezení, kde probereme „co s tím“ a najdeme vám nový směr nebo vhodný způsob seberozvoje
  • 3x Check-in, kontrola, zda jste podnikli první kroky k nápravě

Projděte si, prosím, obecné propozice konzultací

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327