Pouto

Balíček sezení o duchovních vztazích v hodnotě 4.100 Kč – za 3.300 Kč

Tenhle balíček je o osudových vztazích – jejich intenzita a komplikovanost je zcela mimo „normální“ vztahy a je těžké se v tom vyznat. Pokud se vám staly, víte, o čem mluvím. Tato sezení nejsou o klasické komunikaci s partnery, chození s někým ba ani o manželském poradenství. Nemusí se jednat vždy o romantické páry, někdy je pro vás osudové setkání s přítelem, učitelem či mentorem, který vás dostane na novou úroveň. Ale i to vás může dost rozsekat. Úleva obvykle přichází hned po první diagnostice, když vám dojde, co se děje a že nejste sami!

Do duchovních vztahů zahrnuji takové ty případy, kdy:

  • se s někým potkáte a od prvního momentu je to, jako byste se znali odjakživa, cítíte se s nimi „jako doma,“
  • máte až nepochopitelně podobné zájmy a hodnoty, smysl pro humor, pracovní obor, zkušenosti, apod.
  • děje se vám spousta nepochopitelných „náhod“ a vidíte kolem spoustu znamení (a to i když jste je třeba nikdy předtím nebrali vážně nebo nevnímali),
  • se cítíte jako blázni (a okolí vám to i říká), protože intenzita vztahu vám zabírá každou minutu, kdy nespíte (a to i když nejste typ člověka, který by kdy zažíval obsesi někým),
  • už jste se několikrát rozešli a sešli a pořád se neumíte rozdělit, i když to vrže,
  • prožili neuvěřitelné momenty souznění, ale pak vás náhle bezdůvodně partner odseknul a dělá, že neexistujete, a/nebo
  • váš vztah je magnetický, ale toxický.

Karmické vztahy, spřízněné duše, dvouplameny

To, co prožíváte, se totiž nejmenuje vztah, ale pouto. Možná jde o pouto neviditelné, ale rozhodně ho cítíte – a to i na dálku a to i když už jste s dotyčným nebyli léta v kontaktu. Některá pouta vás vyživují jako pupeční šňůra, některá vás vysávají. V ezoterických kruzích na tohle mají jména – karmické vztahy, spřízněné duše (soulmates), dvouplameny (twin flames, dvojpaprsky, duchovní dvojčata). V rámci této série sezení vám pomůžu se v tomhle všem vyznat. Nejste totiž sami, kdo narazil hlavou do zdi – nebo spíš srdcem na šípy lásky.

Posvátná sexualita

Důležitým souvisejícím tématem je také posvátná sexualita. Pokud totiž prožíváte vztah na výšší duchovní úrovni, nemůžete k sexualitě přistupovat „jako vždycky“ a už vůbec nepřipadá v úvahu, že byste k ní mohli přistupovat ležérně. Samozřejmě se tu jedná pouze o rozhovor, praxi si nechte na doma, ale je důležité, abyste se dokázali vyznat i v tomto tématu a s partnerem o něm otevřeně mluvit.

Přiveďte i partnera (2 za cenu 1)

Je samozřejmě ideální, pokud na sezení přijdou oba partneři, ale u osudových vztahů to považuji za obrovské štěstí. Je totiž celkem typické, že jedna strana si je vědoma důležitosti tohoto vztahu a řeší ho (to jste vy), zatímco druhé straně to může úplně unikat nebo vzájemné napojení vyloženě popírá. Pokud tedy přijdete s partnerem, tím lépe a máte to za jednu cenu.

Časový rozvrh

Při postupném rozložení to časově vychází na 3-4 týdny, ale můžeme se sejít i častěji a dostat se k jádru pudla třeba i v rámci 1 týdne.

Osobní konzultace nebo online

Setkávat se můžeme v pohodlí a soukromí mého studia Praze ve Vršovicích nebo online na Zoomu. První sezení preferuji osobně, ale pokud to jinak nejde, zvládneme to online.

Tento balíček zahrnuje

1x Diagnostické sezení na začátek (u vracejících se klientů můžeme jít rovnou do hloubky)
1x Hardcore sezení na specifické téma, které se objevilo při diagnostice
1x Check-in, závěrečná kontrola, jak se informace usadily do běžného života

Projděte si, prosím, obecné propozice konzultací

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327