Tygří balíček konzultací

Série intenzivních sezení pro odhodlané v hodnotě 14.500 Kč – za 12.000 Kč!

Balíček hloubkových konzultací pro klienty ochotné na sobě zapracovat – tzv. „vzít býka za rohy.“ Jestli jste fakt tygři, jsem pro! Pojďme se do toho společně obout.

Moje sezení jsou opravdu transformační a klienti oceňují, že nechodím kolem horké kaše. Chodit pravidelně na intenzivní sezení by tedy asi bylo jen pro masochisty, takže navrhuji sérii hloubkových sezení proložených krátkými podpůrnými check-in setkáními (obvykle online nebo i jen telefonu, pokud nestíháte).

Časový rozvrh

Můžeme klidně naplánovat hardcore sezení i jednou týdně, ale rozumnější asi bude 1-2x do měsíce s podporou mezi nimi. Teoreticky to celé můžeme zvládnout za měsíc, ale reálněji tak za 2-3 měsíce, záleží na vás.

Osobní konzultace nebo online

Setkávat se můžeme v pohodlí a soukromí mého studia Praze ve Vršovicích nebo online na Zoomu. První sezení preferuji osobně, ale pokud to jinak nejde, zvládneme to online.

Balíček konzultací zahrnuje

POČETNÁZEVÚČELDÉLKA SEZENÍ
1xDIAGNOSTIKAÚvodní hloubkové sezení2-3 hodiny
5xHARDCOREHloubkové sezení na téma podle vaší potřeby2-3 hodiny
12xCHECK-INKontrolní sezení nebo i jen telefonát "jak to jde"cca 1/2 hodiny
1xMEDAILEZa výdrž

Poznámka: Check-iny lze rozložit mezi sezení dle potřeby, např. 3x týdně mezi sezeními nebo rozloženo do měsíce (jeden týden sezení, pak 3x po týdnu check-in) apod. Domluvíme dle vašeho rozvrhu.

Projděte si, prosím, obecné propozice konzultací

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327