Konzultace na míru

Individuální konzultace

Pokud vám nevyhovují skupinové kurzy nebo jste příliš daleko, mohu nabídnout individuální konzultace, buď v mém studiu v Praze nebo online. Máte-li zájem o konzultace, pročtěte si, prosím, následující informace:

Konzultace pro týmy a organizace

Pro firmy a organizace mohu připravit specifická školení nebo konzultace pro týmy. Samozřejmě není problém také zorganizovat některý z mých kurzů přímo ve vaší firmě. Může jít o flexibilní spolupráci od jednoduché přednášky nebo praktického workshopu po vymýšlení nápadů společně s vaším týmem, ale i přímé zapojení do tvůrčího procesu. Více na téma Konzultace pro týmy a organizace zde.

Mentoring

Kromě konzultací se také dle časových možností věnuji mentoringu, zejména pro mladé nebo začínající umělce, startupy nebo zajímavé projekty neziskového či komunitního typu. Cílem je „vzít si mentorovaného na nějakou dobu pod křídlo“ a poskytnout mu podporu a nastartování správným směrem.

Mentoring pro firemní účely je možný, ale podléhá zpoplatnění dle dohody. Týká se především kontinuální pomoci s rozvojem kreativity nebo konkrétních projektů.

Více na téma Mentoring zde

Mastermind

Organizuji také mastermindové skupiny, založené na vzájemném sdílení a pomoci mezi účastníky. V tomto případě jsem jednou z účastníků a sezení proto organizuji zdarma.

Více na téma Mastermind zde.

Aktuálně vedu:

Mastermind pro záchranáře lidských duší aneb profesionály z pomáhajících profesí