Mastermind

Mastermind aneb víc hlav víc ví

Kromě kurzů, konzultací a mentoringu organizuji také skupiny podle modelu mastermind. V tomto případě jsem sice organizátorka, zajišťuji prostor a řídím debatu, ale současně jsem prostě jedním z účastníků.

Mastermind není jen forma setkávání, jde o nastartování procesu synergie – tedy jedna plus jedna je víc než dva. Síla skupiny je až magická. Nejde jen o to, že si předáte zkušenosti nebo kontakty. Svůj nápad musíte říci nahlas, odhodlat se, dát mu energii a prezentovat ho lidem, kteří opravdu naslouchají a jsou připraveni poradit, pokud vědí jak. Skupina společně přijde na řešení, která by jednotlivci prostě nevymysleli sami.

Magie synergie

Master mind, tedy „mistrovská mysl“ je právě ono nabité emoční pole, kde lítají nápady a otevírají se brány představivosti. Je to, jako bychom doprostřed kruhu pozvali múzu nebo genia loci nebo celou armádu strážných andělů, říkejte si tomu, jak chcete. Naše společná múza má ale určité požadavky – naslouchání, upřímnost, otevřenost, konstruktivní kritiku, která neubližuje, a diskrétnost.

Aktuálně vedu

Mastermind pro záchranáře lidských duší aneb odborníky z pomáhajících profesí

Jsi učitelka, lektor, terapeut, lékařka, léčitel, business coach nebo třeba astroložka? Pracuješ v oboru pomáhajícím lidem v jejich rozvoji? Přijď do kruhu ostatních profesionálů posdílet svá úskalí i nápady. Víc hlav víc ví! Nadcházející termíny Pondělí ...