#2 Propozice individuálních konzultací

Poskytuji individuální konzultace v Praze nebo online

Kapacita a načasování

 • KAPACITA: Pro poskytování konzultací mám velice omezenou kapacitu a přednost mají klienti s předplacenými sezeními. Budu se snažit vás do programu zařadit co nejrychleji. Volnější kapacita, zejména pro online sezení, je v prosinci/lednu nebo červenci/srpnu.
 • NAČASOVÁNÍ: Protože po večerech a o víkendech učím, prostor pro konzultace „po práci“ moc nefunguje, ale nějak se domluvíme (lepší je volat):
  • Ideální načasování je v pondělí, čtvrtek a pátek přes den,
  • Lze domluvit sezení i na ráno, než půjdete do práce
  • V nouzi i o víkendu po 18:00 hodině.
 • REZERVA: Oproti jiným koučům nepočítám každou minutu, ale snažím se dostat do cíle. U delších sezení si ponechávám časovou rezervu pro případ, že narazíme na emočně náročné téma, které je potřeba vhodně uzavřít. Prosím, ponechte si rezervu ve svém programu i vy!

O sezeních

 • PRVNÍ SEZENÍ OSOBNĚ: Velice preferuji udělat první velké diagnostické sezení osobně. Je důležité, abychom se vzájemně poznali a abych vás mohla podpořit, pokud narazíme na něco emočně silného. Pokud to máte do Prahy opravdu hodně daleko, nějak to zvládneme online. Pomůže, pokud už se známe z kurzu.
 • SEZENÍ OSOBNĚ / ONLINE: Sezení se konají online přes Zoom nebo osobně ve studiu v Praze – Vršovicích. Máte-li hlad nebo nutně potřebujete doplnit cukry luxusním dortíkem, můžeme také zajít dolů do kavárny FLAT. 🙂 V létě je fajn udělat sezení venku v parku. Důležitý je váš komfort a dostatečný pocit soukromí.
 • CESTOVÁNÍ: Pokud jsem mimo Prahu nebo vy cestujete, můžeme se sejít online nebo nechat sezení na později dle vaší preference.
 • DÉLKA SEZENÍ: 2 hodiny jsou ideální délka hloubkového sezení, ke které se snažíme směřovat. Kratší sezení jsou „aktualizačního“ charakteru a nejde při nich jít do hloubky. Naopak, sezení nad 3 hodiny jsou únavná a klienti si z nich méně pamatují. Obvykle je nedělám nebo se musí koncipovat včetně přestávek a aktivit.

O programu

 • KONTINUITA: Až na výjimky je většina programů je poměrně flexibilních a pokud jste nemocní nebo cestujete, není problém sezení posunout. Pro zachování doporučuji dělat prodlevy mezi sezeními max. 2 týdny a určitě ne víc jak měsíc.
 • SDÍLENÍ: Byť jsem velkým zastáncem sdílení vašeho příběhu, při mé práci vám budu spíš klást konkrétní otázky a dávat úkoly a výzvy. Není tu tolik prostoru na „vypovídání se“ jako u terapií. Pokud potřebujete sdílet, doporučuji tradiční formy terapie, ženské či mužské kruhy nebo podpůrné skupiny, kde je to naopak jedním z hlavních cílů. Oba přístupy klidně nakombinujte!
 • INTUITIVNÍ VEDENÍ: Mám silnou intuici a k tomu vedu i své klienty. Nejsem ale prorok nebo médium, takže obvykle pouze oznamuji, že mi „něco přišlo,“ pokud mám dojem, že nejde o můj osobní názor nebo expertízu. Často se teprve časem zjistí, proč jste to měli slyšet.

Důležitá upozornění

 • DIAGNOSTIKA: Nemám na mysli psychologické diagnózy, zde se pohybujeme v kontextu osobního rozvoje. Hluboká znalost metodiky Anatomie hodnot mi umožňuje velice rychle rozklíčovat osobní témata. Už tento proces sám vám ušetří spoustu peněz, času a úsilí. Také tu platí, že rozkrytí příčiny je 80% úspěchu.
 • KOMBINACE S LÉČBOU: Konzultační sezení osobního rozvoje nenahrazují terapeutickou péči. Pokud se ukáže, že vaše problémy vyžadují odbornou péči (traumata, psychiatrické poruchy atd.), ráda vás odkáži na osvědčeného psychologa, psychoterapeuta nebo psychiatra. Prosím, hlašte předem, pokud již jste v odborné péči nebo berete medikaci. Obě metody se mohou vhodně doplňovat.
 • DISKRÉTNOST: Veškeré sdělované informace jsou zcela diskrétní. Pokud použiji element z vašeho příběhu pro poučení někoho dalšího, je to buď s výslovným souhlasem nebo anonymně podávaný příběh bez jakýchkoli informací, které by vás mohly identifikovat. Takto zredukované příběhy pomáhají i vám, ten váš možná pomůže někomu dalšímu. Pokud jmenuji kolegy nebo přátele, je to vždy s jejich souhlasem. Pokud jste svůj inspirativní příběh zveřejnili (blog, kniha, video apod.), ráda na něj odkážu.

VIP služby

Chápu, že někteří klienti potřebují VIP přístup. Časově se mohu přizpůsobit s tím, že nejsem vůbec k dispozici v době, kdy učím kurzy. Mohu dojet za vámi, ale účtuji hodinovou sazbu za dojezd (700 Kč/hod) a cestovní náklady dle vzdálenosti, případně i ubytování. Během prosince, července a srpna jsem k dispozici flexibilněji a (pokud zrovna necestuji), mohu i odjet mimo Prahu. Jinak platí stejné podmínky, jaké jsou uvedeny v propozicích.

Platby a storno podmínky konzultací

 • PŘEVODEM: Platby probíhají převodem na účet na základě faktury. Budu od soukromých klientů budu potřebovat plné jméno a poštovní adresu jako fakturační údaje, u organizací úplný název, sídlo, IČ a DIČ.
 • STORNO: Při omluvě do 24 hodin před domluvenou konzultací se neúčtuji storno poplatek, následně ponechávám 50% ceny sezení jako storno poplatek a 50% jako kredit na sezení v novém termínu. V případě úplného zrušení do 24 před začátkem sezení lze požádat o vrácení platby.
 • BALÍČKY: Série přeplacených konzultací jsou vnímány a účtovány jako jedna služba.

  • Platby za předplacené balíčky konzultací jsou fakturovány najednou, před započetím prvního sezení. Platba musí být připsána na účet 24 hodin před prvním sezením.
  • Předplacené balíčky jsou platné po 6 měsíců od platby a případná nevyužitá sezení se nevrací. V případě dlouhodobé cesty nebo nemoci se lze domluvit jinak.
  • V případě zrušení předplaceného balíčku v průběhu série konzultací se vrací 50% z původní ceny. V případě závažných důvodů ke zrušení se lze domluvit individuálně.

Projděte si, prosím, související stránky:

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327