#3 Ceník individuálních konzultací

Ceny jednotlivých sezení

PŘEZDÍVKAÚČELDOBA TRVÁNÍCENA
DIAGNOSTIKA
(Vstupní)
Úvodní hloubkové sezení
pro vydefinování problémů a vytvoření plánu
2 až 3 hodiny1.700 Kč
CHECK-IN
(Kontrola)
Krátká motivační kontrola
„jak to jde“ (lze i jen po telefonu)
cca 1/2 hodiny400 Kč
UPDATE
(Aktualizace)
"Aktualizace stavu“ s adresováním běžných otázek
a zadáním dalších úkolů / doporučení
cca 1 hodina700 Kč
COACHING
(Školení / Trénink)
Sezení na konkrétní téma dle programu,
obvykle v sérii (Umělcova cesta, Anatomie hodnot apod.)
1 až 1,5 hodiny1.000 Kč
KICK-START
(Nakopávací)
Sezení terapeutického typu když se vybila baterie,
s možností jít do hloubky
cca 2 hodiny1.400 Kč
HARDCORE
(Hloubkové)
Hloubkové transformační sezení, intenzivní práce
např. včetně cvičení, technik apod.
2 až 3 hodiny2.000 Kč

P.S. Tyhle názvy sezení vymysleli klienti, myslím, že výstižně 🙂

Ceny balíčků předplacených sezení

Předplacení sezení zvyšuje vaši motivaci, potud je to jasné. Nečekám, že se klienti budou každý týden vracet celé roky. Chci vidět po relativně krátké době jasné výsledky a až klienti „povyrostou“ na novou úroveň nebo zvládnou zadané úkoly či životní změny, můžeme se zase sejít.

Tyto balíčky představují ideálně sestavené programy tak, abyste získali co největší efekt za výhodnější cenu. Nejde jen o odstupňovaný navyšující se počet hodin, ale spíš opačně – balíček zohledňuje, jak se co nejrychleji dopracovat ke kýženému výsledku. Jde o specifické kombinace hloubkových sezení, kontrolních telefonátů nebo coachingu v ideálních rozestupech. Některé lze udělat rychle a intenzivně, některé je lepší dělat po kouscích a dát si čas na zpracování poznatků mezi sezeními.

BALÍČEKSEZENÍ V HODNOTĚVÝHODNÁ CENAPŘIBLIŽNÝ ČASÚČEL
ROZCESTNÍK2.800 Kč2.400 Kč1-3 týdnyRychlý diagnostický balíček: První pomoc pro ty, kdo potřebují sebereflexi a radu nebo stojí před velkým rozhodnutím a váhají.
KREATIVNÍ OŘEZÁVÁTKO3.900 Kč3.000 Kč1-3 týdnyTvůrčí diagnostický balíček: Naostřete si tužky a zaostřete na problémy na své kreativní cestě od strachu začít přes to "jak" tvořit po kariérní bloky.
POUTO4.100 Kč3.300 Kč3-4 týdnyBalíček sezení o duchovních vztazích: Pochopte osudové vztahy (karmické, spřízněné duše, dvojplameny) a jejich hloubku. Pro páry 2 za cenu 1.
DALEKOHLED4.500 Kč3.700 Kč1-3 týdnyPlánovací vizionářský balíček: Vytvořte si jasnou osobní vizi a naučte se pracovat se záměry. Skvělé pro tvorbu osobního nebo projektového brandu.
KOMPAS
4.800 Kč3.900 Kč2-3 měsíceSměrovací balíček: Postupné nalezení jasného živostního směru a autentických cílů. Zjistěte, co vlastně chcete.
NABÍJEČKA6.100 Kč4.900 Kč2 měsícePosilovací balíček: Nový pohled na únavu a vyhoření - najděte autentické zdroje své síly a energie
LOUSKÁČEK6.300 Kč5.000 Kč6-8 týdnůRozsekávací balíček: Rozlousknutí vaší situace, pokud tušíte, odkud vítr vane a už si nechcete házet klacky pod nohy.
DRAČICE - OSOBNÍ COACHING
6.900 Kč5.500 Kč2-3 měsíceBalíček pro ohnivé (i vyhořelé) ženy: Nezávislé, dobrodružné, cílevědomé, ale taky moc hrr… ženy, jejichž oheň svět odmítá a zadupává. Pochopte a ovládněte svou sílu.
DUCHOVNÍ PRAGMATIK6.900 Kč5.500 Kč6-8 týdnůBalíček (nejen) pro muže: Emoce, intuice, vnímání sebe sama, vnitřní vedení, empatie… nejde o víru "na něco" - jde o vaše duchovní zdraví a žití naplno.
MAJÁK
9.900 Kč8.000 Kč10 týdnůDuchovní růst a rozvoj: Intenzivní sebepoznávací balíček sezení pro orientaci na duchovní cestě a překonání typických problémů. Bez dogmat a do hloubky.
ANATOMIE HODNOT - OSOBNÍ COACHING11.900 Kč10.000 Kč3 měsíceSebepoznávací balíček: Postupné seznámení s celým systémem Anatomie hodnot. Identifikace vašich autentických hodnot pro získání osobní integrity a síly.
TYGŘÍ BALÍČEK14.500 Kč12.000 Kč1-3 měsíceHloubková sezení pro odhodlané: Ideální pro klienty, kteří jsou zvyklí na sobě máknout a chtějí jít až k jádru věci. Kombinace intenzivních sezení a online/telefonických kontrol na dálku.
CESTA KREATIVITY
17.700 Kč15.000 Kč14 týdnůCoachingový balíček: Individuální podpora na cestě při oblokování kreativního potenciálu. Kombinace práce podle knihy Julie Cameron Umělcova cesta a metodiky Mechanika kreativity. Možnost přibrat si jednoho parťáka (2 za cenu 1).

Platby a storno podmínky konzultací

  • PŘEVODEM: Platby probíhají převodem na účet na základě faktury. Budu od soukromých klientů budu potřebovat plné jméno a poštovní adresu jako fakturační údaje, u organizací úplný název, sídlo, IČ a DIČ.
  • STORNO: Při omluvě do 24 hodin před domluvenou konzultací se neúčtuji storno poplatek, následně ponechávám 50% ceny sezení jako storno poplatek a 50% jako kredit na sezení v novém termínu. V případě úplného zrušení do 24 před začátkem sezení lze požádat o vrácení platby.
  • BALÍČKY: Série přeplacených konzultací jsou vnímány a účtovány jako jedna služba.

    • Platby za předplacené balíčky konzultací jsou fakturovány najednou, před započetím prvního sezení. Platba musí být připsána na účet 24 hodin před prvním sezením.
    • Předplacené balíčky jsou platné po 6 měsíců od platby a případná nevyužitá sezení se nevrací. V případě dlouhodobé cesty nebo nemoci se lze domluvit jinak.
    • V případě zrušení předplaceného balíčku v průběhu série konzultací se vrací 50% z původní ceny. V případě závažných důvodů ke zrušení se lze domluvit individuálně.

 

Projděte si, prosím, související stránky:

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327