Balíček Anatomie hodnot (9 sezení osobního coachingu)

Sebepoznávací balíček sezení v hodnotě 14.500 Kč – za 13.000 Kč

Staňte se konečně kapitánem vlastní lodi. Tento balíček představuje intenzivní práci na sobě skrze unikátní osobní coaching, kde spolu krok za krokem projdeme celý systém Anatomie hodnot. Určíme, které hodnoty jsou “ty vaše,” zredukujeme ty, které jste převzali “automaticky” z rodiny a společnosti.

Výhodou osobního vedení je, že si nemůžete nic namlouvat nebo se mylně sami diagnostikovat podle toho, jak si myslíte, že “máte být.” Pomohu vám také odhalit hodnoty, které jsou vaší devizou, ale jste vůči nim slepí. Výsledkem je úprava světonázoru, osobní integrita a autentičnost. Program také poskytne jasný směr do budoucna, který vám umožní rozvinout své “superpowers” – tedy jedinečné hodnoty a schopnosti, které světu můžete nabídnout – a prodat.

Více o metodice Anatomie hodnot zde.

Časový rozvrh

  • Celkem 9 sezení je vhodné rozvrhnout tak, aby proběhla v rámci 3 měsíců. Je třeba zajistit dost času na “usazení” informací a vyzkoušení v praxi, ale současně neztratit kontinuitu. Míříme tedy na pravidelnost 1x týdně s tím, že je tam možnost až 3x přeskočit, pokud budete nemocní, na cestách apod., aniž bychom ztratili nit.
  • Délka jednotlivých sezení je standardně 2 hodiny. V případě, že se otevře komplikované téma, můžeme přetáhnout až jednu další hodinu bez další přirážky. Prosím, udělejte si na tuto možnost prostor v kalendáři.
  • Sezení v často žádaných časech “po práci,” tedy po 17:00 hodině a večer jsou možná, ale je nutné je plánovat hodně předem, neboť v tu dobu obvykle učím kurzy. Výhodným obdobím je proto léto a období listopad-leden.

Osobní konzultace nebo online

Setkávat se můžeme v soukromí v Praze ve Vršovicích nebo online na Zoomu. První sezení preferuji osobně, ale pokud to jinak nejde, zvládneme to online.

Pro komunikaci mezi sezeními preferuji používat WhatsApp. Pokud mi zrovna nebudete o půlnoci posílat obrázky koťátek, ráda odpovím na krátké dotazy, posdílím odkazy a nápady apod.

Balíček konzultací zahrnuje

  • 1x Diagnostické sezení na začátek a úvod do tématu hodnot – ideálně osobně
  • 7x Coachingové sezení přednáškového typu s probráním předem daného okruhu témat
  • 1x Výstupní sezení na témata, která se objevila se díky předchozí práci – “kdo tedy jsem”
  • 1x Výtisk plakátu se strukturou Anatomie hodnot (ideálně k předání osobně)

Projděte si, prosím, obecné propozice konzultací

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327