Letní transformace 2023 – Balíček online konzultací

Využijte léto ke změně!

Protože přes léto zpravidla nedělám kurzy, mohu se víc věnovat osobním konzultacím. Současně počítejme s tím, že Vy nebo já nebo oba budeme cestovat. Proto jsem připravila speciální nabídku série online konzultací.

 • ŽÁDANÉ ČASOVÉ BLOKY NAVEČER A VEČER „PO PRÁCI“
 • MOŽNOST KONZULTACÍ, AŤ JSTE KDEKOLI
 • PŘES POČÍTAČ NEBO TELEFON, S VIDEEM NEBO BEZ
 • UCELENÝ KONTINUÁLNÍ PROGRAM
 • INDIVIDUÁLNÍ PLÁN A TECHNIKY VYBRANÉ NA MÍRU

Výhodou letních transformací je spousta sluníčka, sportu, nových dobrodružství a pobytu v přírodě. To Vám zajistí přísun energie na zvládnutí emočních změn.

Využijte okurkovou sezónu k práci na sobě!

TENTO PROGRAM JE KAPACITNĚ OMEZEN POUZE NA 6 KLIENTŮ NA CELÉ LÉTO.

Dvouměsíční balíček online konzultací – 14.000 Kč

Transformací se rozumí trvalá změna návyků, schopností nebo životní situace, tedy tak, aby se vám už nechtělo se vracet do starých kolejí. To chce čas. Ideální program v kurzech je dlouhý až 3 měsíce, u osobního vedení to můžeme trochu zkrátit na ty dva, ale to je tak maximum, protože žádná rychlokvaška pořádné změny nezajistí.

BALÍČEK ZAHRNUJE:

 • 9 dvouhodinových online konzultací : Vždy 1x týdně v období od 3.7. do 30.8. 2023 dle vybraného slotu (viz tabulka níže).
 • Možnost přetáhnout délku konzultace: Každá konzultace ideálně trvá 2 hodiny (kratší sezení se nedostanou do hloubky a delší jsou příliš únavná). V ceně je ale i možnost přetáhnout o maximálně 1 další hodinu v případě, že otevřeme komplikované nebo citlivé téma – cílem je vždy dojít k uspokojivému závěru.
 • Tištěná cvičebnice: Základní materiál, který bude jakýmsi průvodcem na dvouměsíční cestě.
 • Originální metodiky, nástroje a techniky: aktuálně a individuálně vybírám relevantní informace z palety „taháků“ (sumarizovaných přehledů), psaných úkolů, pracovních listů apod.
 • 1x týdně tématický e-mail k zamyšlení: Tyto e-maily jsou koncipovány tak, aby kopírovaly typické fáze transformace a pomohly vám adresovat nálady, pocity a zážitky, které během procesu změn můžete mít.
 • Individuální plán pro domácí práci: Pro skutečnou změnu je potřeba dělat denně malé kroky – je to stejné jako se cvičením nebo čištěním zubů. Dle vašich cílů, zájmů a časových možností sestavíme individuální paletu „domácích úkolů.“ Mezi nejdůležitější patří:
  • pravidelná psychohygiena – cokoli od psaní deníku přes krátké meditace nebo „vyčištění hlavy“ sportem,
  • dobíjení baterek – pravidelně dělat to, co nás vyživuje a baví,
  • rozšiřování obzorů – nové zážitky a zkušenosti, které nás nadchnou a/nebo dostanou ze zajetých kolejí.
 • Komunikace přes WhatsApp: Chci vědět, jak se mým klientům daří. Mezi sezeními si obvykle posíláme zprávy přes WhatsApp – odpovědi na rychlé dotazy, ukázky toho, co se podařilo, odkazy na inspirující weby apod. Když nebudete o půlnoci posílat fotky koťátek, ráda odpovím. Rozumíme si 😉

Konzultace zůstanou jen zajímavými informacemi, pokud něco nezačnete dělat v denní praxi!
A v tom vás chci podpořit. Společně přijdeme na to, co vám funguje nejlíp.

DENHODINY9 SEZENÍ V OBDOBÍK DISPOZICI
PONDĚLKY NAVEČER16:00-18:00 (s možností přetažení do 19:00)3.7. – 28.8. 2023ZATÍM VOLNÝ
PONDĚLKY VEČER19:00-21:00 (s možností přetažení do 22:00)3.7. – 28.8. 2023ZATÍM VOLNÝ
ÚTERKY NAVEČER16:00-18:00 (s možností přetažení do 19:00)4.7. – 29.8. 2023ZATÍM VOLNÝ
ÚTERKY VEČER19:00-21:00 (s možností přetažení do 22:00)4.7. – 29.8. 2023ZATÍM VOLNÝ
STŘEDY NAVEČER16:00-18:00 (s možností přetažení do 19:00)5.7. – 30.8. 2023ZATÍM VOLNÝ
STŘEDY VEČER19:00-21:00 (s možností přetažení do 22:00)5.7. – 30.8. 2023ZATÍM VOLNÝ

Co spolu můžeme řešit

Obecně se můžeme zaměřit na všechna typická témata osobního a duchovního rozvoje, ale mezi mé „speciality“ patří následující.

ZÍSKÁNÍ ODVAHY A OSOBNÍ SÍLY

Jak zjistit, kdo vlastně jsem, za čím si stojím, co chci a hlavně si za tím jít

 • Orientace a rychlá „diagnostika“: Orientaci považuji za stežejní a správná „diagnóza“ obvykle znamená 70% úspěchu. Budeme hledat podstatu Vašich problémů, ale měli byste obecně vědět, kde ve svém vývoji jste, kam směřujete, jaká témata jsou ještě před vámi a jaké metody jsou vám k dispozici (nejen ty mé!).
 • Sebepoznání a zdroje energie: Můžeme prozkoumat, co vás vlastně baví a proč, kde máte zdroje energie a jak to vše častěji praktikovat v denním životě.
 • Jak dorůst do své síly: Prozkoumáme vaše hodnoty, na kterých můžete postavit ten zbytek a postupně budeme zkoušet, jak je aplikovat v běžném životě. Díky tomu se budete cítit stabilnější, odvážnější a silnější. Teprve pak má cenu si stanovovat osobní cíle.

LÁSKA A VZTAHY

Jak najít cestu k sobě a otevřít se skutečně hlubokým vztahům, i těm nezvyklým
Pokud máte klasické komunikační potíže ve vztahu, doporučila bych například www.partnerskésladění.cz manželů Chromých. Moje expertíza jsou vztahy, kterým říkám tomu novodobé, protože naše babičky nic takového neznaly. Dnes už je prostě spousta věcí jinak a my se musíme adaptovat.

 • Novodobé vztahy: Jedná se o netypické vztahy (např. s věkovými rozdíly, LGBTQ, alternativními pohledy na soužití, gender a sexualitu apod.), ale i v „běžných“ vztazích řešíme nová témata, od feminismu po blending rozvedených rodin.
 • Duchovní vztahy a posvátná sexualita: Takové ty osudové vztahy (spřízněné duše, karmické, dvojplameny) a získání základní orientace v posvátné sexualitě (praxi si necháte na doma). Aneb – když chcete něco víc, než jen s někým „chodit.“ Velkým souvisejícím tématem je tu koncept bezpodmínečné lásky a co to znamená v praxi.
 • Sebeláska: Jak se nebát milovat sami sebe a najít sebepřijetí, protože jedině tak lze zdravě milovat ostatní. Spousta problémů „s partnery“ začíná tady.

KREATIVITA

Jak tvořit radostně, zdravě (bez dramat, sabotáží a období sucha), efektivně a dlouhodobě udržitelně

 • Rozjezd kreativity: Mám dlouholeté zkušenosti s restartem kreativity u lidí, kteří si myslí, že vůbec tvořiví nejsou (což je nesmysl, všichni jsme se s kreativitou narodili, jen ji znovu najít)
 • Odblokování kreativity: Specifická diagnostika pro ty, už tvoří, ale cestou se zasekli nebo svůj rozvoj sabotují. Bloky nás mohou potkat ve všech fázích tvůrčí práce nebo kariéry.
 • Rozvoj konceptů a tvůrčí poradenství: Můžeme brainstormovat nové nápady a rozvinout vaše koncepty, plány na podnikání apod. – nebojte, nápady nekradu. Nestíhám realizovat ani ty svoje 🙂

3D SPIRITUALITA

Jak se vyznat v duchovním rozvoji, a hlavně, jak to vše dostat do normálního 3D života a nelítat na obláčku. 🙂

 • Duchovní probuzení: Obvykle náhlá a nečekená změna světonázoru a hodnot, která dokáže postavit život naruby. Součástí je tzv. „temná noc duše,“ která zvenčí vypadá jako deprese. Považuji za kritické mít v té době někoho, kdo Vás tím provede a podpoří Vás.
 • Duchovní rozvoj: Pomoc s orientací na cestě a překonáním různých úskalí (pochopení rozdílů mezi spiritualitou a náboženstvím, problémy s vysokou citlivostí, pochopení mužské a ženské energie, duchovní rovina vztahů, zpracování vizí a transcendentálních zážitků, aj.)
 • Duchovní výcvik: Mohu vám pomoci vybrat si vhodné přístupy a metody pro důkladnou psychohygienu, meditaci, rozvoj intuice, naslouchání signálům těla, práci s energií apod. Duchovní schopnosti jsou předmětem tréningu, jako vše ostatní. I tohle se dá koučovat.

Důležité upozornění

Transformace vyžaduje určitou dávku energie, času a ochoty se do toho obut. Pokud se cítíte vyloženě na dně, vysoce zranitelní nebo řešíte vážná traumata, doporučila bych méně akční metody, psychologickou nebo psychoterapeutickou péči. Ozvěte se, ráda doporučím odborníky. Pokud jste naštvaní na to, jak věci jsou, a máte toho již „plné zuby,“ tak vítejte – vztek je skvělým zdrojem energie, jen ji nasměrovat tím správným směrem. A to umíme 🙂

Přihláška a platba

V případě zájmu mne kontaktujte na e-mail info@michaelafree.cz Pokud se neznáme osobně z kurzů nebo máte dotazy, volejte na 605-113-327, ráda vše vysvětlím. Pokud mám zrovna sezení nebo učím, ozvu se zpět.

 • Fakturace: Prosím o zaslání fakturačních údajů (minimálně celé jméno a poštovní adresu, u firem i název, sídlo, IČ, DIČ). Bude vám vystavena faktura na konzultační služby, na jejímž základě bude možné provést bankovní převod.
 • Platba: Platbu lze rozdělit na zálohu a doplatek, nicméně celá částka musí být splacena nejpozději týden před prvním termínem sezení.
 • Nahrazování: V případě, že se důvodně nemůžete účastnit online konzultace si lze domluvit náhradní termín. Konzultace se nenahrazuje, pokud se klient neomluvil alespoň 24 hodin předem. V případě mé nemoci nebo nenadálé situace nahrazujeme termín dle dohody co nejrychleji, případně doplníme jedno sezení na konci série.

Související aktuální kurzy

Pokud se ještě neznáme, možná budete chtít přijít na některý z mých kurzů ještě před Letní transformací. Tady je výběr relevantních k tématu, ale přijít můžete samozřejmě na jakýkoli. Odkazy jsou přímo na server Naučme se, kde se lze přihlásit.