Balíček Maják (5 intenzivních sezení)

Balíček 5 intenzivních sezení v hodnotě 7.500 Kč – za 6.000 Kč

Tomuto balíčku říkám Maják nejen proto, že vám mohu posvítit na cestu v uprostřed temné bouře, ale proto, že majáky nejsou cílem lodí – jen říkají, kde je pevnina. Ta cesta je i nadále vaše a přístav si také musíte zvolit svůj. Zvýhodněný balíček 5 hloubkových sezení slouží jako jistota, že při životních změnách nebo hledání sami sebe budete mít podle potřeby oporu.

Časový rozvrh

  • Celkem 5 sezení je vhodné rozvrhnout tak, aby proběhla v rámci 6 měsíců. V tomto případě je zcela na Vás, jak rychle za sebou si je chcete vybrat. Jde tedy o skvělý dárkový balíček, který nechává obdarovanému maximální flexibilitu.
  • Délka jednotlivých sezení je standardně 2 hodiny. V případě, že se otevře komplikované téma, můžeme přetáhnout až jednu další hodinu bez další přirážky. Prosím, udělejte si na tuto možnost prostor v kalendáři.
  • Sezení v často žádaných časech “po práci,” tedy po 17:00 hodině a večer jsou možná, ale je nutné je plánovat hodně předem, neboť v tu dobu obvykle učím kurzy. Výhodným obdobím je proto léto a období listopad-leden.

Osobní konzultace nebo online

Setkávat se můžeme v soukromí v Praze ve Vršovicích nebo online na Zoomu. První sezení preferuji osobně, ale pokud to jinak nejde, zvládneme to online.

Pro komunikaci mezi sezeními preferuji používat WhatsApp. Pokud mi zrovna nebudete o půlnoci posílat obrázky koťátek, ráda odpovím na krátké dotazy, posdílím odkazy a nápady apod.

Balíček konzultací zahrnuje

  • 1x Diagnostické sezení na začátek a úvod do tématu duchovního rozvoje
  • 3x Konzultační sezení na téma dle Vašich potřeb
  • 1x Výstupní sezení pro vyhodnocení posunu a naplánování dalších životních etap

Projděte si, prosím, obecné propozice konzultací

Objednávky konzultací

V případě dotazů a pro objednání mne kontaktujte na info@michaelafree.cz nebo telefonu +420-605-113-327