Letní transformace 2024 (zvýhodněný balíček 9 konzultací)

Plánujte léto včas!

Do 30.4. 2024 platí sleva pro první přihlášené!

Speciální nabídka v hodnotě 13.500 Kč za 9.000 Kč. Pozor – počet klientů je omezen! První klienti budou mít nejflexibilnější volbu pravidelného času!

Protože přes léto zpravidla nedělám kurzy, mohu se víc věnovat osobním konzultacím. Tato nabídka je kombinací online sezení (když bude někdo z nás na cestách, což určitě nastane) a několika osobních sezení, když zrovna budeme v Praze. Má hned několik výhod:

 • ŽÁDANÉ ČASOVÉ BLOKY NAVEČER A VEČER “PO PRÁCI” – což během školní roku bývá problém
 • MOŽNOST KONZULTACÍ, AŤ JSTE KDEKOLI
 • PŘES POČÍTAČ NEBO TELEFON, S VIDEEM NEBO BEZ
 • UCELENÝ KONTINUÁLNÍ PROGRAM – během roku dělám pouze nárazové konzultace
 • INDIVIDUÁLNÍ PLÁN A TECHNIKY VYBRANÉ NA MÍRU

Výhodou letních transformací je spousta sluníčka, sportu, nových dobrodružství a pobytu v přírodě. To Vám zajistí přísun energie na zvládnutí emočních změn. Jestli si chcete číst u bazénu, tak spolu pojďme vymyslet, co přesně máte číst 🙂

Dvouměsíční balíček online konzultací – 13.500 Kč do konce dubna jen za 9.000,- Kč

Transformací se rozumí trvalá změna návyků, schopností nebo životní situace, tedy tak, aby se vám už nechtělo se vracet do starých kolejí. To chce čas. Ideální program v kurzech je dlouhý až 3 měsíce, u osobního vedení to můžeme trochu zkrátit na ty dva, ale to je tak maximum, protože žádná rychlokvaška pořádné změny nezajistí.

BALÍČEK ZAHRNUJE:

 • 9 dvouhodinových konzultací : Vždy 1x týdně přes Zoom v období od 1.7. do 31.8. 2023 kdykoli v pracovní dny a to až do 22:00 hodin. První bychom ideálně udělali osobně, zejména pokud jste u mně ještě nebyli. Jinak jsou osobní konzultace možné dle dohody, když se to povede z obou stran.
 • Možnost přetáhnout délku konzultace: Každá konzultace ideálně trvá 2 hodiny (kratší se nedostanou do hloubky a delší jsou příliš únavná). V ceně je ale i možnost přetáhnout o maximálně 1 další hodinu v případě, že otevřeme komplikované nebo citlivé téma – cílem je vždy dojít k uspokojivému závěru.
 • Originální metodiky, nástroje a techniky: aktuálně a individuálně vybírám relevantní informace z palety “taháků” (sumarizovaných přehledů), psaných úkolů, pracovních listů apod. Pokud jsme je ještě nedělali, začali bychom “diagnostickým” sezením pro identifikaci zdrojů energie.
 • 1x týdně tématický e-mail k zamyšlení: Tyto e-maily kopírují typické fáze transformace a pomohou vám adresovat nálady, pocity a zážitky, které během procesu změn můžete očekávat.
 • Individuální plán pro domácí práci: Pro skutečnou změnu je potřeba dělat denně malé kroky – je to stejné jako se cvičením nebo čištěním zubů. Dle vašich cílů, zájmů a časových možností sestavíme individuální paletu “domácích úkolů.” Mezi nejdůležitější patří:
  • pravidelná psychohygiena – cokoli od psaní deníku přes krátké meditace nebo “vyčištění hlavy” sportem, to je na vás,
  • dobíjení baterek – pravidelně dělat to, co nás vyživuje a baví (to jde v létě skoro samo, ale budeme to správně cílit),
  • rozšiřování obzorů – nové zážitky a zkušenosti, které nás nadchnou a/nebo dostanou ze zajetých kolejí (od knih po cestování).
 • Průběžná komunikace přes WhatsApp: Chci vědět, jak se mým klientům daří. Mezi sezeními si obvykle posíláme zprávy přes WhatsApp – odpovědi na rychlé dotazy, ukázky toho, co se podařilo, odkazy na inspirující weby apod. Když nebudete o půlnoci posílat fotky koťátek, ráda odpovím. Rozumíme si 😉

Co spolu můžeme řešit

Obecně se můžeme zaměřit na všechna typická témata osobního a duchovního rozvoje, ale mezi mé “speciality” patří následující.

ZÍSKÁNÍ ODVAHY A OSOBNÍ SÍLY

Jak zjistit, kdo vlastně jsem, za čím si stojím, co chci a hlavně si za tím jít

 • Orientace a rychlá “diagnostika”: Orientaci považuji za stežejní a správná “diagnóza” obvykle znamená 70% úspěchu. Budeme hledat podstatu Vašich problémů, ale měli byste obecně vědět, kde ve svém vývoji jste, kam směřujete, jaká témata jsou ještě před vámi a jaké metody jsou vám k dispozici (nejen ty mé!).
 • Sebepoznání a zdroje energie: Můžeme prozkoumat, co vás vlastně baví a proč, kde máte zdroje energie a jak to vše častěji praktikovat v denním životě.
 • Jak dorůst do své síly: Prozkoumáme vaše hodnoty, na kterých můžete postavit ten zbytek a postupně budeme zkoušet, jak je aplikovat v běžném životě. Díky tomu se budete cítit stabilnější, odvážnější a silnější. Teprve pak má cenu si stanovovat osobní cíle.
 • Sebehodnota a sebeláska: Postupné budování sebehodnoty, otevírání srdce a sebeláska, zlepšení sebevědomí a odvahy jít si za svým.

KREATIVITA

Jak tvořit radostně, zdravě (bez dramat, sabotáží a období sucha), efektivně a dlouhodobě udržitelně (a může jít o umění, řemesla, zájmové činnosti, business projekty nebo třeba rozjezd podnikání!)

 • Rozjezd kreativity: Mám dlouholeté zkušenosti s restartem kreativity u lidí, kteří si myslí, že vůbec tvořiví nejsou (což je nesmysl, všichni jsme se s kreativitou narodili, jen ji znovu najít)
 • Odblokování kreativity: Specifická diagnostika pro ty, už tvoří, ale cestou se zasekli nebo svůj rozvoj sabotují. Bloky nás mohou potkat ve všech fázích tvůrčí práce nebo kariéry.
 • Rozvoj konceptů a tvůrčí poradenství: Můžeme brainstormovat nové nápady a rozvinout vaše koncepty, plány na podnikání apod. – nebojte, nápady nekradu. Nestíhám realizovat ani ty svoje 🙂
 • Umělcova cesta: Pokud chcete, mohu vám pomoci projít kurz Julie Cameron (má podobu knihy), který je normálně tříměsíční, ale můžeme konzultace zkoordinovat s knihou. Kniha poskytuje skvělé praktické úkoly a pohledy k zamyšlení. Ideální koučink pro “falešné” začátečníky, kteří tento kurz sami nedodělali a potřebují “honit.”

3D SPIRITUALITA

Jak se vyznat v duchovním rozvoji, a hlavně, jak to vše dostat do normálního 3D života a nelítat na obláčku. 🙂

 • Duchovní probuzení: Obvykle náhlá a nečekená změna světonázoru a hodnot, která dokáže postavit život naruby. Součástí je tzv. “temná noc duše,” která zvenčí vypadá jako deprese. Považuji za kritické mít v té době někoho, kdo Vás tím provede a podpoří Vás.
 • Duchovní rozvoj: Pomoc s orientací na cestě a překonáním různých úskalí (pochopení rozdílů mezi spiritualitou a náboženstvím, problémy s vysokou citlivostí, pochopení mužské a ženské energie, duchovní rovina vztahů, zpracování vizí a transcendentálních zážitků, aj.)
 • Duchovní výcvik: Mohu vám pomoci vybrat si vhodné přístupy a metody pro důkladnou psychohygienu, meditaci, rozvoj intuice, naslouchání signálům těla, práci s energií apod. Duchovní schopnosti jsou předmětem tréningu, jako vše ostatní. I tohle se dá koučovat.

Důležité upozornění

Transformace nenahrazuje terapeutickou péči – ale může jí doplnit. Transformace vyžaduje určitou dávku energie, času a ochoty se do toho obout. Pokud se cítíte vyloženě na dně, vysoce zranitelní nebo řešíte vážná traumata, doporučila bych méně akční metody, psychologickou nebo psychoterapeutickou péči. Ozvěte se, ráda doporučím odborníky. Pokud prostě jen potřebujete změnu, jste naštvaní na svou situaci, a máte toho již “plné zuby,” tak vítejte – vztek je skvělým zdrojem energie, jen ji nasměrovat tím správným směrem. A to umíme 🙂

Přihláška a platba

V případě zájmu mne kontaktujte na e-mail info@michaelafree.cz Pokud se neznáme osobně z kurzů nebo máte dotazy, volejte na 605-113-327, ráda vše vysvětlím. Pokud mám zrovna sezení nebo učím, ozvu se zpět.

 • Fakturace: Prosím o zaslání fakturačních údajů (minimálně celé jméno a poštovní adresu, u firem i název, sídlo, IČ, DIČ). Bude vám vystavena faktura, na jejímž základě bude možné provést bankovní převod. Fakturu vystavuji na koučování/vzdělávání a můžete ji tedy dát do nákladů. Platbu lze rozdělit na splátky, ale poslední musí být splacena do 15.6. 2024
 • Nahrazování: V případě, že se důvodně nemůžete účastnit online konzultace, si lze domluvit náhradní termín. Konzultace se nenahrazuje, pokud se klient neomluvil alespoň 24 hodin předem. V případě mé nemoci nebo nenadálé situace nahrazujeme termín dle dohody co nejrychleji, případně doplníme sezení na konci série.
 • Storno: Od programu lze odstoupit do 15.6. 2024 (vrácení 100% dosud splacené částky) nebo do 30.6. 2024 (vrácení 50% hodnoty programu). Od 1.7. 2024 platí režim pro nahrazování sezení, ale předplatné se nevrací.

Související aktuální kurzy

Pokud se ještě neznáme, možná budete chtít přijít na některý z mých kurzů ještě před Letní transformací. Aktuální nabídku najdete v Kalendáři.

Využijte okurkovou sezónu k práci na sobě! Léto je na změnu skvělým obdobím!